folia stretch

Aktualności

 

aktualnosci

Koniec lat 90-tych

Robert Barczyk, jeden z współwłaścicieli dzisiejszej spółki jawnej zakłada działalność gospodarczą, skupiając się na obsłudze Klientów, dostarczaniu produktów, służących do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Lipiec 2006

Do Roberta Barczyka dołącza Jacek Cygan, drugi z współwłaścicieli dzisiejszej spółki jawnej, powołują spółkę cywilną. FOLPOL, bo taką nazwę nosi spółka, która coraz bardziej ukierunkowuje się na obsługę Klientów w zakresie wszelkiego typu produktów, niezbędnych w procesie pakowania.

Marzec 2008

Ten rok okazuje się przełomowy dla istnienia firmy FOLPOL, po pierwsze spółka cywilna zostaje przekształcona w spółkę jawną, po drugie FOLPOL przenosi się do własnej siedziby, zlokalizowanej w okolicach Góry Kalwaria, w Wólce Załęskiej. Teraz, mając możliwości, firma tworzy zaplecze logistyczne, mogące sprostać wymaganiom prowadzonej działalności i zapewnieniu jak najlepszej Obsługi swoim Klientom.

Wrzesień 2008

FOLPOL uzyskuje zezwolenie na transport odpadów foliowych, rozpoczyna się nowy etap w działalności firmy, zaczynamy działać w dziedzinie Ochrony Środowiska.

Czerwiec 2009

Dbając o zaplecze logistyczne budujemy na naszym terenie pierwsze profesjonalne pomieszczenia magazynowe, teraz jest nam dużo łatwiej prowadzić naszą działalność.

Marzec 2010

Wprowadzamy do oferty folie rolnicze, w tym własne marki: SILOFLEX, SILOBALE, okazuje się, że trafiamy w zapotrzebowanie rynku, nowe produkty szybko zyskują uznanie naszych Klientów.

Grudzień 2010

Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów szukamy najlepszych, dostępnych na rynku europejskim i nie tylko produktów. Rozpoczynamy współpracę z firmą AGM (Arabian Gulf Manufacture Co. Ltd) z Arabii Saudyjskiej, jedną z najbardziej cenionych w branży. Od 2011 r. wprowadzamy na polski rynek produkty tej firmy.

Sierpień 2011

Rozszerzając naszą aktywność w zakresie Ochrony Środowiska uzyskujemy kolejne zezwolenie na transport odpadów, tym razem z papieru i tektury.

Grudzień 2011

Po raz pierwszy zostajemy dostrzeżeni przez dziennik ‘Puls Biznesu”, zostajemy przyjęci do klubu GAZEL BIZNESU. Cieszy nas, że nasze wysiłki w zakresie prowadzonej działalności zostały dostrzeżone i docenione.

Grudzień 2012

„Puls Biznesu” potwierdza naszą przynależność do klubu GAZEL BIZNESU.

Lipiec 2013

Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”, od 7 lat prowadząca analizy sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce według różnych wskaźników, uznała, że nasza firma rozwijała się w ubiegłym roku na tyle dynamicznie, że zasłużyliśmy na tytuł GEPARD BIZNESU 2012.

Marzec 2014

Firma Folpol uzyskała zezwolenie na zbieranie odpadów, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów możemy i zaczynamy przejmować od nich obowiązek gospodarowania odpadami, wynikający z Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.

Sierpień 2014

Współuczestniczymy w realizacji projektów społecznych w naszej miejscowości, wójt gminy wyraża podziękowania.

Marzec 2015

To już kolejny rok naszej przynależności do klubu GAZEL BIZNESU.

Styczeń 2016

Rozszerzamy współpracę ze światowym zagłębiem producentów folii stretch - Arabią Saudyjską, tym razem jest to firma TRIOMADA PLASTIC INTERNATIONAL Co.

Marzec 2016

Uczstniczymy w targach WARSAW PACK, gdzie prezentujemy naszze osiągnięcia w dziedzinie technik pakowania i opakowań.

Kwiecień 2016

Uzyskujemy certyfikat Centrum Badania Opinii Klientów - FIRMA GODNA ZAUFANIA.

Wrzesień 2016

Wspieramy działalność klubów sportowych Perła Złotokłos oraz TKM Tomice - kluby wyrażają podziękowania.

Wrzesień 2017

W dalszym ciągu współuczestniczymy w realizacji projektów społecznych w naszej miejscowości, wójt gminy wyraża podziękowania.