folia stretch

FAQ

faq

 1. Jesteście specjalistami w dziedzinie folii możecie więc mnie poinformować jak przeliczyć wagę folii stretch na długość roli?

  Możemy ale … nie jest to takie proste, aby dokonać takiego przeliczenia trzeba znać gęstość folii wyrażoną w KG/M³. Skontaktuj się z nami a prześlemy Ci formułę, która umożliwia przeliczanie wagi folii na jej długość i odwrotnie.

 2. Czym różni się i w czym jest lepsza od standardowej, folia Pre-Power?

  Jest to folia o niskiej gęstości, o rozciągu do 300%. Co ją wyróżnia? Ma zakładki, które zapobiegają strzępieniu się folii podczas nawijania oraz wklejony pasek wzmacniający, co praktycznie eliminuje możliwość rwania się Pre-Power.

 3. Zastanawiam się nad zakupem owijarki, nie wiem czy to już ten moment w mojej firmie, kiedy powinienem ją kupić. Możecie coś doradzić?

  Cóż, mało mamy informacji ale powinieneś zwrócić uwagę na następujące czynniki:
  Czy notujesz opóźnienia w przygotowaniu towaru do wysyłki?
  Czy parametry owijania folii stretch odpowiadają wymaganiom?
  Czy jej naciąg jest prawidłowy?

 4. Czy zdarzają się przypadki wadliwie owiniętych palet?

  Czy koszty pracy nie są za wysokie?
  Jeżeli na pierwsze i którekolwiek następne pytanie odpowiedź jest pozytywna to już najwyższy czas.

 5. Zależy mi na reklamowaniu mojej firmy, umieszczaniu logo, na wysyłanych paletach. Które rozwiązanie jest lepsze, logo na folii stretch, czy też taśma pakowa z logo, którą mogę owijać palety?

  Zdecydowanie taniej wychodzi umieszczenie logo firmy na folii stretch. Sam nadruk nie jest tak drogi jak porównywalne rozwiązanie z wykorzystaniem taśmy pakowej z nadrukiem.

 6. Czy wy tylko dostarczacie towar, czy też opiekujecie się swoimi klientami?

  Pytanie bardzo ogólne ale pragniemy zwrócić uwagę, że nasi handlowcy są specjalistami, którzy mogą zawsze służyć radą. Co więcej, doradzą jak zorganizować proces pakowania w Twojej firmie, będą Cię informować o najnowszych produktach i trendach w tym zakresie. Chcesz jeszcze więcej? Możemy przejąć od Ciebie proces zamawiania towarów w naszej firmie. Przeanalizujemy Twoje zapotrzebowanie na dostarczane przez naszą firmę produkty i zaproponujemy Ci częstotliwość oraz strukturę zamówień. Co więcej, jak się zgodzisz na takie rozwiązanie to zapewnimy Ci  utrzymywanie zapasów w naszych magazynach, specjalnie dla Twojej firmy.

 7. Jak załatwiacie sprawę reklamacji, czy macie z tym problem?

  Problemu nie mamy, stosujemy się do odpowiednich przepisów prawa w tym zakresie, uzasadnione reklamacje załatwiamy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

 8. Czy obowiązuje u was minimalne zamówienie?

  Pytanie bardzo mało skonkretyzowane, to zależy … . Od produktu, historii współpracy z danym klientem, generalnie jesteśmy bardzo elastyczni.

 9. Czy proponowane przez was folie rolnicze są lepsze od innych, dostępnych na rynku? Dlaczego?

  Tak, jak w przypadku wszystkich oferowanych przez nas produktów również z folie rolnicze są dla nas bardzo ważne. Staramy się śledzić trendy rynkowe, nowatorskie produkty z tego zakresu i reagować na zapotrzebowanie rynku, wprowadzając do oferty najwyższej jakości towary. Oferowana przez nas folia do sianokiszonki spełnia wszystkie, znane nam oczekiwania rynku: - ma wysokie właściwości obkurczające, pozwalające na uzyskanie wysokiej klasy sianokiszonki - zapewnia barierę przed dostępem powietrza, co pozwala uniknąć strat wartości odżywczych sianokiszonki - nasze folie do sianokiszonki dobrze przylegają (kleją się), zawierają stabilizatory chroniące przed uszkodzeniem przez promieniowanie słoneczne, są produkowane z najwyższej klasy surowców, co zapobiega ich uszkodzeniu podczas transportu i procesu owijania

 10. Jakie znaczenie dla procesu wytwarzania kiszonki ma kolor folii?

  Duże, co da się łatwo wytłumaczyć, jasne kolory (w tym biały i zielony, kolory w jakich oferujemy folię do sianokiszonki) odbijają więcej światła (czytaj ciepła) w porównaniu z ciemnymi kolorami, dzięki czemu zapewniają lepsze warunki fermentacji i minimalizuję utratę wartości odżywczych oraz możliwość psucia się zakiszonej zielonki.

 11. Czy oferowane przez was folie są przyjazne środowisku?

  Oczywiście, w 100% ulegają biodegradacji.

 12. Słyszałem, że działacie w zakresie odbioru odpadów, na co mogę liczyć?

  Zgodnie z posiadanymi zezwoleniami odbieramy od naszych klientów, naszym transportem odpady z tworzyw sztucznych, oznaczone kodem 15 01 02 oraz opakowania z papieru, tektury, kod 15 01 01 i  papier, tektura kod 19 12 01. Na co możesz liczyć? Na sprawną obsługę i pozbycie się tego problemu w Twojej firmie.