Faq - najczęściej zadawane pytania

Możemy ale … nie jest to takie proste, aby dokonać takiego przeliczenia trzeba znać gęstość folii wyrażoną w KG/M³. Skontaktuj się z nami a prześlemy Ci formułę, która umożliwia przeliczanie wagi folii na jej długość i odwrotnie.

Jest to folia o niskiej gęstości, o rozciągu do 300%. Co ją wyróżnia? Ma zakładki, które zapobiegają strzępieniu się folii podczas nawijania oraz wklejony pasek wzmacniający, co praktycznie eliminuje możliwość rwania się Pre-Power.

Cóż, mało mamy informacji ale powinieneś zwrócić uwagę na następujące czynniki:
Czy notujesz opóźnienia w przygotowaniu towaru do wysyłki?
Czy parametry owijania folii stretch odpowiadają wymaganiom?
Czy jej naciąg jest prawidłowy?

Czy koszty pracy nie są za wysokie? Jeżeli na pierwsze i którekolwiek następne pytanie odpowiedź jest pozytywna to już najwyższy czas.

Zdecydowanie taniej wychodzi umieszczenie logo firmy na folii stretch. Sam nadruk nie jest tak drogi jak porównywalne rozwiązanie z wykorzystaniem taśmy pakowej z nadrukiem.

Pytanie bardzo ogólne ale pragniemy zwrócić uwagę, że nasi handlowcy są specjalistami, którzy mogą zawsze służyć radą. Co więcej, doradzą jak zorganizować proces pakowania w Twojej firmie, będą Cię informować o najnowszych produktach i trendach w tym zakresie. Chcesz jeszcze więcej? Możemy przejąć od Ciebie proces zamawiania towarów w naszej firmie. Przeanalizujemy Twoje zapotrzebowanie na dostarczane przez naszą firmę produkty i zaproponujemy Ci częstotliwość oraz strukturę zamówień. Co więcej, jak się zgodzisz na takie rozwiązanie to zapewnimy Ci utrzymywanie zapasów w naszych magazynach, specjalnie dla Twojej firmy.

Problemu nie mamy, stosujemy się do odpowiednich przepisów prawa w tym zakresie, uzasadnione reklamacje załatwiamy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Pytanie bardzo mało skonkretyzowane, to zależy … . Od produktu, historii współpracy z danym klientem, generalnie jesteśmy bardzo elastyczni.

Tak, jak w przypadku wszystkich oferowanych przez nas produktów również z folie rolnicze są dla nas bardzo ważne. Staramy się śledzić trendy rynkowe, nowatorskie produkty z tego zakresu i reagować na zapotrzebowanie rynku, wprowadzając do oferty najwyższej jakości towary. Oferowana przez nas folia do sianokiszonki spełnia wszystkie, znane nam oczekiwania rynku: - ma wysokie właściwości obkurczające, pozwalające na uzyskanie wysokiej klasy sianokiszonki - zapewnia barierę przed dostępem powietrza, co pozwala uniknąć strat wartości odżywczych sianokiszonki - nasze folie do sianokiszonki dobrze przylegają (kleją się), zawierają stabilizatory chroniące przed uszkodzeniem przez promieniowanie słoneczne, są produkowane z najwyższej klasy surowców, co zapobiega ich uszkodzeniu podczas transportu i procesu owijania

Duże, co da się łatwo wytłumaczyć, jasne kolory (w tym biały i zielony, kolory w jakich oferujemy folię do sianokiszonki) odbijają więcej światła (czytaj ciepła) w porównaniu z ciemnymi kolorami, dzięki czemu zapewniają lepsze warunki fermentacji i minimalizuję utratę wartości odżywczych oraz możliwość psucia się zakiszonej zielonki.

Oczywiście, w 100% ulegają biodegradacji.

Zgodnie z posiadanymi zezwoleniami odbieramy od naszych klientów, naszym transportem odpady z tworzyw sztucznych, oznaczone kodem 15 01 02 oraz opakowania z papieru, tektury, kod 15 01 01 i papier, tektura kod 19 12 01. Na co możesz liczyć? Na sprawną obsługę i pozbycie się tego problemu w Twojej firmie.