Rozwiązania

Mając wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wszystkiego, tego co służy w firmie do sprawnego przebiegu procesu pakowania, uważamy się za specjalistów w tym zakresie. Kiedyś w naszej firmie motto przewodnim było zapytanie: Zapakować Cię? I jego kontynuacja: Określ, czego oczekujesz a my już to zrealizujemy!

Dzisiaj, z perspektywy lat wydaje się, że nasze motto było trochę śmieszne, może nawet dziecinne. Ale czy na pewno straciło na aktualności? Może nie tyle Zapakować Cię? a Zapakować Ci coś? byłoby właściwszym pytaniem, które zadajemy dzisiaj naszym klientom. Bo taka jest rzeczywistość, jesteśmy w stanie doradzić, dostarczyć wszystko, co jest potrzebne, aby zorganizować w Twojej firmie proces pakowania.

Od lat współpracujemy z najpoważniejszymi producentami opakowań, maszyn i urządzeń, instytutami naukowymi, uczestniczymy w sympozjach naukowych, w targach, w Polsce i zagranicą. Przede wszystkim zaś dorobiliśmy się wielu stałych i zadowolonych z naszej Obsługi Klientów. Te wszystkie doświadczenia zbieraliśmy i wciąż zbieramy, aby realizować nasze aktualne motto:

„ZAWSZE DO DYSPOZYCJI NASZYCH KLIENTÓW”

Nowoczesne technologie pakowania proponują wiele rozwiązań, od tych najprostszych do rzeczywiście bardzo skomplikowanych. A my staramy się być na bieżąco z tymi i tymi. Przykłady? Możesz je oczywiście znaleźć w naszej ofercie ale możesz i poczytać poniżej.

Masz niewielką firmę? Pakujesz kilka palet dziennie? Owijasz je folią stretch? Robisz to ręcznie? Proponujemy Ci folię stretch w wersji mini, tzw. granat. Nie wyrabiasz się z czasem? Ręcznie owijanie palet zajmuje zbyt wiele czasu? Powinieneś dostosować naciąg folii do owijanej palety? Proponujemy ręczny owijak.

Masz większą firmę a przygotowywanie towaru do wysyłki zajmuje Ci zbyt wiele czasu? Może warto więc zautomatyzować ten proces? Może warto rozważyć możliwość zastosowania owijarki do palet z serii WP?. Twoje palety są nietypowego rozmiaru? Standardowe owijarki nie są w stanie sprostać zadaniu? Może więc samojezdna owijarki SFERA-EASY będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

Pakujesz na palety nietypowy towar? Trzeba go zabezpieczyć, chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi? I tu znajdujemy rozwiązanie, płachty na paletę , Pozostałe produkty.

Masz dużą firmę, w której proces pakowania jest w pełni zautomatyzowany, wykorzystujesz różne maszyny, musisz dostosować się do norm obowiązujących w firmie, odnośnie naciągu folii, czasu owijania palety, ilości nawiniętych warstw … itd.? Może więc potrzebujesz jednej z najnowocześniejszych owijarek do palet, która będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania?

Sprawdź, może te maszyny spełniają Twoje oczekiwania? MYTHO. Nie? To może ta? OMEGA. Też nie? To skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie urządzenie!