Folia stretch

Folia stretch to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów foliowych. To rozciągliwe tworzywo służące głównie do pakowania produktów do wysyłki oraz do zabezpieczania ładunków na palecie. Charakteryzuje ją przede wszystkim duża wytrzymałość, elastyczność oraz kleistość. Ten typ folii ma szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle ciężkim oraz spożywczym, ale także w logistyce i spedycji, w farmaceutyce oraz na rynkach kosmetycznych i w detalicznej sprzedaży wysyłkowej (m.in. w sklepach internetowych). Także produkcja maszynowa często obejmuje wykorzystanie folii ze stretchu.

Folie stretch ‒ główne zalety

Folia stretch jest na tyle uniwersalna, że sprawdza się nawet w przypadku pakowania dużych zestawów produktów i ciągów palet. Ogromną zaletą, jaką posiadają folie stretch, jest niska cena i duża wydajność ‒ jedna rolka wystarczy do owinięcia dziesiątek, a często nawet setek produktów (zależnie od ich wymiarów). Stretch cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechanicznie. Folia wykonana z tego materiału stanowi właściwe zabezpieczenie wielu typów towarów, zarówno umieszczonych na paletach, jak i pojedynczych produktów. Chroni je zarówno przed zabrudzeniem, jak również przed wilgocią, co umożliwia nawet długotrwałe magazynowanie i składowanie bez obaw o jakość towaru. Folie stretch zwykle są przezroczyste, występują jednak także w wersji nietransparentnej, co umożliwia zwiększoną ochronę przed promieniowaniem UV, a także wykorzystanie systemu kolorystycznego do oznaczania towarów o różnej charakterystyce czy przeznaczeniu.

Producent folii stretch

Folie stretch są niezwykle wszechstronne, przeznaczone są do zabezpieczania towarów do wysyłki w cyklu automatycznym, półautomatycznym i ręcznym. Dedykowana folia stretch maszynowa znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, stanowiąc doskonałą alternatywę dla paletyzacji i opakowywania ręcznego. Folia maszynowa jest niezwykle wytrzymała i elastyczna, co przekłada się na jej funkcjonalność. W zależności od potrzeb można wybierać spośród wariantów o wielu szerokościach, długościach i grubościach. Naszym atutem jest produkcja folii stretch maszynowej oraz ręcznej w wielu kolorach, a także z indywidualnym nadrukiem, także niestandardowych (na zamówienie).

Folie stretch naszej produkcji

Jesteśmy doświadczonym, cenionym producentem i dostawcą folii stretchowych. Zapewniamy rozwiązania wyróżniające się szczególnie skutecznością, solidnością i trwałością. Proponowane folie stretchowe niezmiennie od wielu lat spełniają oczekiwania i zaspokajają potrzeby naszych Klientów. Oferowane przez naszą firmę folie stretch cechuje najwyższa jakość wykonania oraz duży wybór różnorodnych wariantów. W asortymencie znajdują się rolki o różnych wymiarach (standardowa ‒ o szerokości 500 mm i grubości 17-30 µ; mini ‒ o szerokości 100 mm i wadze 270 g). Proponujemy także zakup folii o specjalnych parametrach Premium (rozciąg do 250%), Super Power (rozciąg do 300%) oraz Pre-Power (grubość 8-14 µ i rozciąg do 300%). Większa rozciągliwość to wyższa wydajność, co pozwala na ograniczenie kosztów eksploatacyjnych związanych z wykorzystaniem folii stretch.

Dużą popularnością cieszy się także folia maszynowa o doskonałych parametrach użytkowych. Folia stretch maszynowa naszej produkcji nadaje się do wykorzystania w większości urządzeń przemysłowych, oferując świetną wydajność i wytrzymałość. Prowadzimy również sprzedaż i wynajem oraz leasing wysokiej klasy owijarek do palet, które współpracują z oferowanymi przez nas foliami.

Wszystkie typy folii stretch z naszej oferty występują w wielu wariantach kolorystycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo folie transparentne, czarne i białe. Na życzenie jesteśmy również w stanie dostarczyć produkty w wielu innych kolorach. Niezmiennie dbamy o jakość naszych wyrobów, wykorzystując w naszej fabryce nowoczesne metody produkcji. Dzięki temu zarówno pobliska Warszawa, jak i inne regiony kraju mogą cieszyć się dostarczaną przez nas rewelacyjną, uniwersalną folią stretch do pakowania ręcznego i maszynowego.

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego producenta folii stretchowej zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą. Zapraszamy do kontaktu i zakupu naszych folii ze stretchu.