Worki foliowe

Współcześnie ciężko wyobrazić sobie życie bez opakowań foliowych. Worki foliowe nadają się do pakowania zarówno żywności, jak i wielu innych drobnych przedmiotów. Dzięki szerokim możliwościom manipulacji tworzyw sztucznych możliwa jest produkcja worków o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Wykorzystuje się je w zakładach produkcyjnych, a także punktach handlowych i usługowych (np. reklamówki z nadrukiem). Jednocześnie mogą one stanowić doskonały nośnik promocyjny i reklamowy. Warto więc zainwestować w dobrej klasy produkty tego typu. Wszechstronne worki foliowe przydają się też w każdym domu.

Producent wysokojakościowych opakowań foliowych

Jesteśmy doświadczonym, cenionym producentem folii stretch i dostawcą torebek foliowych i innych podobnych, tego typu wyrobów. Niezmiennie od wielu lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości woreczki foliowe. Proponujemy Państwu szeroki wybór worków foliowych o różnorodnym przeznaczeniu i parametrach. Obszerna oferta naszych woreczków foliowych sprawia, że z łatwością znaleźć można rozwiązanie w pełni dopasowane do wszelkich wymagań i preferencji. Gwarantujemy wysoką jakość i trwałość wszystkich naszych produktów, starając się współpracować wyłącznie ze sprawdzonymi producentami materiałów i narzędzi. To wszystko sprawia, że proponowane przez nas torebki foliowe są jednym z chętniej wybieranych produktów dostępnych na rynku – spełniają nawet najbardziej wymagające potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i zaufanego producenta woreczków foliowych – zapraszamy do bliższego zapoznania się z przedstawioną przez nas ofertą.

 

Worki foliowe Folpol – jakość i wszechstronność

Jako eksperci w zakresie produktów z folii dbamy o to, by każdy worek foliowy, jaki dostarczamy do Klienta, wyróżniał się najwyższą jakością i funkcjonalnością. Produkowane przez nas opakowania ułatwiają prace wielu zakładów produkcyjnych i punktów handlowych oraz usługowych nie tylko w Warszawie, ale na terenie całego kraju. Centralne położenie siedziby firmy Folpol (Wólka Załęska nieopodal Góry Kalwarii) umożliwia wygodną dystrybucję na znacznym terenie. Prosimy więc o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, niezależnie od miejsca zamieszkania czy prowadzenia działalności.

 

Worki foliowe w naszym asortymencie ‒ rodzaje

  • Woreczki spożywcze HDPE ‒ występujące w różnych rozmiarach. Długość: 260-500 mm oraz szerokość: 100-180 mm. Wykonane z bezpiecznego, nietoksycznego tworzywa. Mocne i trwałe.
  • Woreczki PP‒ dostępne w wersji z zakładką klejącą. Wymiary: 35 x 500 mm. Idealne do pakowania drobnych produktów.
  • Koperty na płyty‒ przeznaczone do bezpiecznego przechowywania płyt CD oraz DVD. Wymiary: 124 x 126 mm.
  • Worki na śmieci‒ w rodzaju HDP lub LDPE. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Ten rodzaj folii powstał w oparciu o najnowsze wytyczne ministerialne z 2013 roku dotyczące procesu wywożenia śmieci. Nasze worki są trwałe i wygodne w stosowaniu, nie rozrywają się.
  • Torebki strunowe‒ niezwykle wszechstronne, mocne i praktyczne worki foliowe przeznaczone m.in. do przechowywania żywności. Występują w różnych rozmiarach. Długość: 60-450 mm oraz szerokość: 40-350 mm. Grubość: 35-40 µ.
  • Reklamówki HDPE‒ z możliwością wykonania nadruków. Dostępne w rozmiarach od 180 mm x 330 mm do 300 mm x 550 mm. Idealne do wykorzystania w handlu i działalności usługowej. Doskonały nośnik reklamy. Trwałe i estetycznie wykonane.

 

Worki foliowe w ofercie stałej i na zamówienie - Warszawa, województwo mazowieckie

Liczy się dla nas elastyczne i indywidualne podejście do Klienta. W stałej ofercie posiadamy worki foliowe w wielu różnych wariantach, o rozmaitym przeznaczeniu. Dodatkowo możemy dla Państwa sprowadzić lub wykonać specjalne, zgodne z indywidualnymi potrzebami i wytycznymi opakowania foliowe. Opakowania foliowe dostarczamy na potrzeby Klientów z terenu miasta Warszawa, jak i całego województwa mazowieckiego. W naszej ofercie znajdują się też innego typu użyteczne wyroby z folii – m.in. folie stretch czy taśmy pakowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty firmy Folpol prosimy o kontakt.

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień. Jeśli interesują Państw torebki foliowe – mazowieckie to województwo na terenie którego jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienie. Torebki foliowe i opakowania foliowe produkujemy zgodnie ze specyfikacją Klienta, dzięki czemu zawsze otrzymujecie Państwo rozwiązanie, które odpowiada konkretnym potrzebom i oczekiwaniom Państwa biznesu.