Taśmy pakowe

Taśmy pakowe i nie tylko ‒ największy wybór w najlepszych cenach

W naszej firmie znajdą Państwo różnorodny wybór trwałych i odpornych na rozerwanie produktów foliowych, wśród których największą popularnością cieszą się taśmy pakowe. Tego typu materiały mają niezwykle szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i codziennym życiu. Proponujemy szeroki wybór różnorodnych, doskonale wykonanych, trwałych i funkcjonalnych wyrobów. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne taśmy pakowe, ale też wysokiej jakości taśmy ostrzegawcze oraz specjalistyczne.

Jesteśmy doświadczonym i cenionym producentem i dostawcą taśm do pakowania i innych podobnych wyrobów. Niezmiennie od wielu lat spełniamy oczekiwania i zaspokajamy potrzeby dzięki produkcji wysokojakościowych taśm do pakowania. Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania najwyższej jakości, które wyróżniają się szczególnie skutecznością i trwałością.

Jeżeli szukają Państwo zaufanego i sprawdzonego producenta taśm do pakowania zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną przez nas poniższą ofertą.

 

Taśma pakowa

Taśma pakowa z powodzeniem zastępuje tradycyjne sznurki, oferując jednocześnie zwiększoną funkcjonalność i wygodę użycia. Jej istotnymi zaletami są: trwałość, łatwość aplikacji oraz łatwiejsza identyfikacja wizualna. Z kolei taśma pakowa z nadrukiem umożliwia zamieszczenie informacji o firmie (logo, nazwa, adres) lub oznaczenie zawartości kartonu.

Oferujemy duży wybór kolorów i wzorów taśm z nadrukiem. W asortymencie znajdują się taśmy pakowe o następujących parametrach: 48 mm szerokości oraz od 35 do 66 m długości lub 75 mm szerokości oraz od 60 do 120 m długości. Znajdą Państwo u nas także taśmy pakowe z nadrukiem przeznaczone do urządzeń automatycznych.

 

Taśma ostrzegawcza

W naszej ofercie znajdują się taśmy zabezpieczające biało-czerwone oraz żółto-czarne. Służą one do oznaczania miejsc wypadków, wytyczania szlaków komunikacyjnych oraz znakowania terenów niebezpiecznych do poruszania się. Proponujemy taśmy ostrzegawcze o długości 100 m, w trzech różnych szerokościach (80 mm, 100 mm oraz 120 mm). Wszystkie wyróżniają się wygodą użycia oraz wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

 

Taśma specjalistyczna

Ten rodzaj folii powinien spełniać sprecyzowane oczekiwania Klientów. Dysponujemy kilkoma modelami taśm specjalistycznych o różnych walorach i przeznaczeniu:

  • dwustronna taśma PP w wersji podstawowej i wzmocnionej (długość: 5-25 m; szerokość: 38 lub 48 mm) ‒ może być wykorzystywana jako taśma pakowa,
  • jednostronna taśma Duct Tape,
  • taśma do maskowania przy malowaniu Blue Masking Tape (odporna na UV),
  • taśmy maskujące papierowe, odporne na wysoką temperaturę (do 80°C).

Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania spełniają idealnie swoje zadania, wyróżniając się ogromną funkcjonalnością i trwałością. Wygodne w użyciu, uniwersalne i wytrzymałe taśmy specjalistyczne od Folpol to doskonałe materiały do zastosowań przemysłowych i domowych.

 

Taśmy do pakowania i innych zastosowań – oferta Folpol

Taśmy pakowe i podobne wyroby naszej produkcji mają bardzo wiele zastosowań. Dzięki temu, że w naszym zakładzie nieopodal Góry Kalwarii wykorzystujemy nowoczesne technologie i najlepsze materiały, możemy zagwarantować ich rewelacyjną jakość. Doskonałe walory użytkowe i wygoda posługiwania się naszymi taśmami to cechy, na które zwracamy największą uwagę.

Dbamy także o to, aby stale poszerzać asortyment naszych produktów, odpowiadając na potrzeby Klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko różnorodne taśmy pakowe, ale też taśmy ostrzegawcze i taśmy specjalistyczne, które dostarczamy wielu Klientom z Warszawy i okolic, a także innych części kraju. W naszej ofercie znajdują się też inne materiały do pakowania – m.in. folie stretch i różnorodne worki foliowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Szczegółowych informacji na temat oferty udzielamy podczas bezpośredniego kontaktu.