Owijarki do palet

Maszyny do foliowania palet to szeroka gama maszyn i urządzeń, których zadaniem jest zabezpieczanie towarów na paletach poprzez ich szybkie, a zarazem skutecznie foliowanie. Maszyny do foliowania palet projektuje się i wykonuje tak, aby jak najlepiej odpowiadały oczekiwaniom danego środowiska pracy.

Klientów zainteresowanych ofertą maszyn do foliowania palet zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. W asortymencie posiadamy maszyny do foliowania palet o różnych parametrach użytkowych oraz inne urządzenia do pracy z folią maszynową.

 

Owijarki do palet

Owijarki do palet to niezwykle istotne z punktu widzenia przedsiębiorstw maszyny. Umożliwiają one przeprowadzenie procesu pakowania w sposób szybki i automatyczny. Inwestycja w tego typu narzędzie wpływa na wydajność procesu dystrybucji, pozwalając zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. W naszej ofercie znajdują się wydajne i doskonale wykonane owijarki do palet, a także inne maszyny i urządzenia do wykorzystania przemysłowego.

Foliowanie palet folią stretch może odbywać się za pomocą maszyn wykorzystujących w swym działaniu różnorodne technologie. Niektóre owijarki wyposażone są w specjalny obracający się talerz, który wiruje wokół własnej osi oraz dyspenser przesuwający się po statycznej kolumnie. Inne urządzenia mają statyczną paletę i poruszające się wokół niej ruchem okrężnym ramię z dyspenserem. Foliowanie palet może też być przeprowadzane za pomocą specjalnego samobieżnego mechanizmu, umieszczony na palecie robot samodzielnie dozuje folię.

 

Owijarki do palet od renomowanych producentów

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami owijarek z Polski i z zagranicy. Mając na uwadze komfort i zadowolenie naszych Klientów, dbamy o to, by owocem współpracy z renomowanymi producentami były coraz lepiej zaprojektowane, wydajne i funkcjonalne maszyny. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia mają szeroką gamę zastosowań i wyróżniają się świetnymi parametrami użytkowymi. Szeroki wybór różnorodnych modeli sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie w naszej ofercie owijarki do palet oraz innego typu maszyny przemysłowe, które idealnie spełnią jego potrzeby.

Na szczególną uwagę zasługują owijarki do palet włoskiego producenta ATLANTA STRETCH oraz innych renomowanych producentów

1. ATLANTA STRETCH

  • SFERA-EASY, samojezdna owijarka do palet.
  • MYTHO, owijarka umożliwiająca zastosowanie dodatkowych, krzyżowych nawojów.
  • REVOLUTION, w pełni zautomatyzowana, kompaktowa owijarka o wysokej wydajności.

Precyzyjne wykonanie i wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że owijarki do palet Atlanta Stretch wyróżniają się efektywnością pracy i niezawodnością. Urządzenia producenta sprawdzają się w wielu zastosowaniach przemysłowych, zapewniając wygodę użytkowania i świetną wydajność, przy jednoczesnych niskich kosztach eksploatacji.

2. POZOSTAŁE URZĄDZENIA

  • obkurczarko-zgrzewarka z serii BSF ‒ ma zastosowanie w produkcji folii PVC oraz folii poliolefinowych. Jej głównymi zaletami są: jednoczesny proces zgrzewania i obkurczania oraz możliwość regulowania czasu zgrzewania i temperatury na grzałkach.
  • Pactiv AirSpeed ‒ nowoczesne urządzenie służące do wypełniania powietrzem foliowych poduszek, przeznaczonych do zabezpieczania towaru wewnątrz kartonowych opakowań. Maszyna charakteryzuje się dużą szybkością (16 m / min) i jest kompaktowa oraz łatwa w przenoszeniu.
  • Pactiv AirSpeed ‒ nowsza generacja Pactiv AirSpeed. Jedną z jej zalet jest wszechstronność ‒ mamy możliwość wyboru obróbki różnego typu folii. Obsługuje kilka rodzajów folii, m.in.: HC Flex, Standard oraz Renew

 

Owijarki do palet i inne urządzenia na najlepszych warunkach

Decydując się na dostępne w naszej ofercie owijarki do palet oraz innego typu maszyny i urządzenia, zyskują Państwo gwarancję jakości i wydajności. Wszystkim naszym Klientom proponujemy nie tylko sprzedaż maszyn w oparciu o niezwykle korzystne warunki, ale też możliwość ich wypożyczenia, dzierżawy oraz leasingu.

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani owijarkami do palet lub innymi wysokiej klasy maszynami przemysłowymi. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wólce Załęskiej nieopodal Góry Kalwarii, obsługujemy jednak nie tylko Klientów z Warszawy i pobliskich terenów. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na terenie całego kraju. Prosimy o bezpośredni kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat. Oferujemy również nasze profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich urządzeń, a także kompatybilnych z nimi produktów Folpol, takich jak maszynowe folie stretch do wykorzystania w owijarkach.

Bliższe informacje o wyżej wymienionych owijarkach na naszej stronie:

owijarkidopalet.com.pl
Parametry techniczne
Parametry techniczne HSM 1
Parametry techniczne HSM 2