Folia przezroczysta

 

Folia przezroczysta inaczej nazywana folią transparentną, jest wykonana z polichlorku winylu (PCV).

Folia przezroczysta  jest odporna na UV, a także nie zawiera substancji szkodliwych co sprawia, że jest całkowicie bezpieczna.

Czym się różni folia przezroczysta od innych folii? Folia przezroczysta charakteryzuje się wysoką przejrzystością. Przesyłka owinięta folią przezroczystą szybko rozpoznamy.

 

Folia przezroczysta w handlu i domu

Transport oraz całą logistykę, trudno sobie wyobrazić bez udziału folii przezroczystej.

Ciężki towar na paletach lub drobne łatwe w zniszczeniu drobiazgi, możemy przetransportować bez najmniejszego uszczerbku korzystając właśnie z foli przezroczystej.

Można śmiało stwierdzić, że folia przezroczysta zrewolucjonizowała branżę transportową. 

 

Jakimi właściwościami cechuje się nasza folia przezroczysta?

—> Niezwykłą wytrzymałością,

—> Zaskakującą rozciągliwością,

—> Folia odporna na oddziaływanie warunków atmosferycznych,

—> Nadaję się do zabezpieczenia wszelkich towarów wewnątrz jak i na zewnątrz,

—> Mocnym przyleganiem do kolejnych warstw, co umożliwia nam dokładne zapakowanie każdego typu towarów.

 

Gdzie swoje zastosowanie znajdzie folia przezroczysta?  Logistyka, przewozy, handel – maszynowe lub ręczne rolki stretchu to codzienne narzędzie w rękach osób pracujących w tych branżach, zużywane zazwyczaj w wielkich ilościach.

Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego producenta folii przezroczystej, który oferuje wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

Poza zastosowaniem przemysłowym folia przezroczysta ma swój użytek w gospodarstwach domowych. Osoby prywatne planując budowę, remont, przeprowadzkę chętnie korzystają z tego produktu.

 

Poza standardowymi zastosowaniami wyróżniamy również, korzystanie z folii przezroczystej w: ogrodzie, jachtingu, funkcji okien namiotowych, jako plandeki przezroczyste w magazynach, gdzie wymagane jest zabezpieczenie powierzchni chroni przed światłem oraz promieniowaniem UV na halach, magazynach i namiotach.

 

Folia przezroczysta jako skuteczny i ekonomiczny sposób zabezpieczenia przesyłek 

Dzięki swoim unikalnym właściwościom ochronnym i termoizolacyjnym folia przezroczysta jest chętnie wykorzystywana przez zakłady produkcyjne, firmy kurierskie oraz osoby prywatne, prowadzące sklepy internetowe i oferujące sprzedaż wysyłkową. Folia przezroczysta jest niezastąpionym produktem w handlu.

 

Dzięki swojej strukturze folia przezroczysta chroni transportowany towar:

—> Nie dopuszczając do towaru kurzu, brudu ani wilgoci,

—> Jest odporna na uszkodzenia,

—> Ochrania towar przed szkodliwymi działaniami warunków atmosferycznych,

—> Elastyczność oraz rozciągliwość pozwala na zabezpieczenie towaru o najróżniejszych gabarytach

—> Towar zapakowany folią przezroczysta może długo oczekiwać w magazynie, nie ulegając jakimkolwiek zniszczeniom.

 

Jeśli zatem poszukujesz skutecznego i ekonomicznego sposobu na zabezpieczenie przesyłek w trakcie transportu, folia przezroczysta będzie idealnym rozwiązaniem. Gwarantuje ona stabilność przesyłek i usztywnienie konstrukcji paletowych podczas przewozu. Sprawdza się również tam, gdzie ważna jest szybka identyfikacja towarów.

Duża wytrzymałość i rozciągliwość folii przezroczystej (nawet do 150%) sprawia, że podczas magazynowania owiniętych folią krzeseł ogrodowych lub stołów o ostrych krawędziach nie musisz obawiać się o jej przebicia lub uszkodzenia.

 

Gdzie kupię mocną folię przezroczystą?

Poszukujesz skutecznego i ekonomicznego sposobu na zabezpieczenie swoich produktów podczas transportu? W tej roli świetnie sprawdzi się folia przezroczysta bezpośrednio od producenta folii Folpol.

Przezroczysta folia jest idealnym oraz najtańszym sposobem na zapakowanie przesyłek. Gwarantuje ona stabilność i usztywnienie konstrukcji paletowej przygotowanej do przewozu. Już podczas odbioru przesyłki, klient ma bezpośredni widok na dostarczone artykuły. Wszystkie folie przezroczyste dostarczamy zgodnie ze specyfikacją klienta.

 

Zamawiając folie w Folpol uzyskujesz gwarancję, iż produkt będzie w pełni odpowiadała Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Zamów mocną folie przezroczysta z Folpol, a Twoje towary zostaną bezpiecznie dostarczane do klienta bez najmniejszego uszczerbku. Nasze folie charakteryzują się wysoką jakością, przez co uzyskujemy mocną trwałość folii oraz ponadprzeciętną rozciągliwość.

Zamawiając od nas większą ilość foli przezroczystej dostaniesz od nas zniżkę, co znacząco pozwoli obniżyć koszty pakowania towarów. 

 

Jak zamówić folię przezroczystą w Folpol?

Chcesz zamówić wydajną folię? Zamów folię przezroczystą z Folpol.

Aby dokonać zamówienia folii przezroczystej zamów wizytę jednego z naszych specjalistów w swojej firmie. Napisz do nas wiadomość email.

Opisz jaki produkt Cię interesuje: folia przezroczysta, folia stretch, folia do siarkonoszki, folia spożywcza, a może kartony lub owijarki do palet? Napisz nam czego potrzebujesz, a w najbliższy dzień roboczy nasz specjalisty skontaktuje się z Tobą w celu umówienia dogodnej wizyty w Twojej firmie.

Zabierzemy ze sobą próbki folii i innych naszych produktów, abyś mógł sam się przekonać, że nasze folię są najlepsze przed złożeniem zamówienia.

 

Nawiąż współpracę z najlepszym producentem folii stretch.

Folpol to spółka, która istnieje ponad dwadzieścia lat na rynku folii. Posiadamy wieloletnie relacje z klinami, które cieszą się efektywnymi rezultatami.

Dołącz do grona naszych stałych klientów również i Ty, zamów folię przezroczystą z Folpol i ciesz się wydajną folią.

Napisz do nas jeszcze dziś.