Folia stretch z nadrukiem

Folia stretch z nadrukiem jest powszechnie używana w rozmaitych firmach spedycyjnych, kurierskich i ogólnie zajmujących się transportem czy wysyłką towarów. Jednocześnie znajduje coraz więcej zastosowań w gospodarstwach domowych, a także branżach niekoniecznie związanych z przewożeniem paczek.

Czym jest folia stretch z nadrukiem i do czego może nam się przydać?

 

Czym jest folia stretch z nadrukiem?

Nazwa folia stretch to tak naprawdę powszechnie używane określenie dla wielowarstwowej rozciągliwej folii polietylenowej.

Folia stretch z nadrukiem swoje zastosowanie znalazła między innymi w : logistyce, transporcie, handlu, a także coraz częściej zauważalnym użytku prywatnego.

 

Z czego produkowana jest folia stretch z nadrukiem? 

Jest to materiał produkowany w niemal stu procentach z surowca znanego jako liniowy polietylen o niskiej gęstości (LDPE). Zapewnia on produktowi końcowemu dużą elastyczność, termoplastyczność oraz woskowatość. Sam proces produkcji folii jest dość skomplikowany, a co za tym idzie i kosztowny. 

 

Folia stretch z nadrukiem w transporcie 

Niezależnie czy jesteś producentem w branży meblowe, budowlanej, kosmetycznej, farmaceutycznej lub jakiejkolwiek innej, potrzebujesz folii stretch z nadrukiem do przetransportowania produktów do klienta.

Dzięki swojej ogromnej elastyczności folia stretch z nadrukiem perfekcyjnie nadaje się do owijania produktów o najróżniejszych gabarytach czy kształtach z logo Twojej firmy.

W folię stretch z nadrukiem zawiniesz wszystko, co nie nadaje się do spakowania w karton, a każdy detal ładunku precyzyjnie zabezpieczysz przed uszkodzeniem.

Wielu przedsiębiorców korzysta z folii stretch z nadrukiem aby bezpiecznie dowieź do swojego klienta duże meble, sprzęt elektroniczny, obrazy, sprzęt kuchenny, a także drobiazgi, które są podatne na zniszczenia.

 

Zastosowanie folii stretch z nadrukiem pozwoli Ci  na spokojne przetransportowanie oraz magazynowania od tych większych produktów po te delikatne i kosztowne przedmioty. Transport towarów trwa niekiedy bardzo długo i przechodzi przez wiele rąk, warto więc zrobić wszystko, aby uniknąć ewentualnych niespodzianek. 

 

Zapakuj towar folią stretch z nadrukiem do transportu, a uzyskasz:

—> Ochronę przed uszkodzeniami towaru podczas transportu,

—> Ochronę przed brudem i wilgocią, 

—> Ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,

—> Zapakujesz towar o przeróżnych kształtach i gabarytach,

—> Gwarancję stabilność produktu podczas jego transportu,

—> Widoczne logo Twojej firmy na dostarczonym towarze.

 

Folia stretch z nadrukiem w gastronomii 

Folia stretch z nadrukiem również swoją popularnością cieszy się w branży gastronomicznej. Można rzec, że jest w niej absolutnie niezbędna. Folia stretch z nadrukiem w gastronomii służy do szczelnego i dokładnego owijania jedzenia, jak i również pojemników z jedzeniem.

Dzięki takiemu zachowaniu jedzenie może mieć dłuższy okres przydatności. Folia stretch z nadrukiem równie doskonale znajdzie zastosowanie w warunkach domowych.

Zabezpieczając jedzenie folią stretch z nadrukiem zabezpieczasz je od przedostającego się powietrza, wilgoci i zapachu i innych rzeczy znajdujących się w lodówce.

 

Folia stretch z nadrukiem - ogólne zastosowania

Gęstą folię stretch z nadrukiem można zastosować w budownictwie do tymczasowego zamykania otworów okiennych i drzwiowych.

Materiał jest gęsty i elastyczny, co umożliwia niezawodne zamknięcie nawet dużych otworów.

Nadruk logo firmy na folii stretch będzie dobrą reklamą dla Twojego biznesu.

 

Folię stretch z nadrukiem stosuje się również podczas budowy szklarni i mini szklarni. Materiał przepuszcza powietrze, dzięki czemu rośliny nim pokryte nie obumierają. Folia stretch z nadrukiem pozwala zatrzymać ciepło pochodzące z ziemi, co przyspiesza wzrost roślin.

Za pomocą folii stretch z nadrukiem możemy z łatwością utworzyć mikroklimat w szklarniach i mini szklarniach, dzięki czemu rośliny mogą z większą łatwością produkować swoje plony.

Nadruk na folii stretch będzie mógł poprawić wygląd wizualny Twojej szklarni jednocześnie uniemożliwiając podglądanie roślin przez osoby niewłaściwe.

 

Folia stretch z nadrukiem jest również często użytkowanym produktem w branży kosmetycznej, a już w szczególności w okładach antycelulitowych.

Materiał ten pozwala skórze oddychać podczas zabiegów kosmetycznych, jednocześnie poprawiając wchłanianie kremów i maseczek. Dzięki temu same zabiegi są wygodniejsze i skuteczniejsze.

Folia oprócz tego, że trzyma maskę, dodatkowo wzmaga efekt termiczny, a dobroczynne właściwości maski działają lepiej i wnikają głębiej w powierzchnię skóry. 

Wykonaj zabieg kosmetyczny folią z nadrukiem logo Twojej firmy,

 

Rodzaje folii atretch z nadrukiem

Folie stretch z nadrukiem dostępne na rynku, różnią się pod względem przeznaczenia, koloru i gramatury.

Ze względu na potrzeby i sposoby pakowania wyróżniamy:

—> Ręczna folia stretch z nadrukiem - Folia ta posiada najmniejszą grubość i służy do aplikacji ręcznej. Jej grubość można określić w przybliżeniu w zakresie 10-40 mikrometrów.  Jest to folia, która najbardziej sprawdza się podczas pakowania ręcznego (między innymi: butelek, jedzenia). Zareklamuj swoją firmę dodając logo na folii stretch.

—> Folia stretch z nadrukiem maszynowa - Jest to specjalny rodzaj folii przeznaczony do paletyzacji za pomocą maszyn. Do takiej pracy wykorzystywane są owijarki automatyczne lub półautomatyczne. W taką folię pakowane są towary ciężkie. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki i wykonaj nadruk loga firmy na przesyłce.

 

Folia stretch z nadrukiem w naszej ofercie

Już teraz możesz zakupić folię stretch z nadrukiem bezpośrednio od producenta folii stretch z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się folie o najróżniejszych rozmiarach i właściwościach.

Wśród najistotniejszych cech, które posiadają nasze folie wyróżniamy: rozciągliwość, grubość oraz barwę. Dobierz odpowiednią folie stretch z nadrukiem, które odpowiedzą Twoim potrzebą.

Skontaktuj się z jednym z naszych handlowców, oni z łatwością pomogą dobrać odpowiednią folię stretch z nadrukiem do wskazanych wymagań.

Odwiedź naszą ofertę i sprawdź jakie jeszcze folie zakupisz w Folpol.

 

Podsumowanie - Folia stretch z nadrukiem

Tak jak widzisz folia stretch z nadrukiem ma wiele najróżniejszych zastosowań od branży transportowe, gastronomicznej, budowlanej, ogrodniczej a także kosmetycznej.

Folia stretch z nadrukiem to produkt bardzo prosty i wygodny w użyciu. Jeżeli do tego wszystkiego zaopatrzysz się w odpowiednią owijarkę, będziesz miał pewność, że Twoje towary są całkowicie zabezpieczone i przygotowane do transportu.

 

Folia stretch z nadrukiem jest bardzo często wybierana przez sklepy internetowe oraz firmy, które oferują produkty przez sprzedaż wysyłkową.

Folie stretch z nadrukiem bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko jako zabezpieczenie przesyłek, ale są również nośnikiem bardzo ważnych informacji.

Widoczne na nich logo, motto firmowe, albo komunikat reklamowy jest funkcjonalną formą promocji, zarówno w odniesieniu do samego przedsiębiorstwa, jak i świadczonych przez nie usług.

 

Folia stretch z nadrukiem to również wyróżnik, który potwierdza profesjonalizm oraz dbałość oraz szacunek firmy do obsługi klienta.